Schooljaar 2019-2020 van start

september 1, 2019 Uit Door edward

Morgenochtend is het zover, 275 leerlingen en ouders komen weer naar onze school. Wij hebben de afgelopen weken hard gewerkt om alles voor elkaar te krijgen. De leslokalen zijn weer ingericht en de meesters en juffen hebben hun lessen klaarstaan. Kortom wij kunnen starten.

Boek effectief Rekenonderwijs voorkant.

Afgelopen vrijdag hebben wij een studiedag gehad over effectief rekenonderwijs, erg leerzaam. Vervolgens uitleg gehad over SCOL, waar wij dit jaar mee gaan starten. Daarnaast hebben wij de analyse van de E-toetsen van CITO besproken. Ook heeft de MR een presentatie gegeven over haar werk. Het was een leerzame dag!

Dinsdag starten nog 55 leerlingen van de Steenvoordeschool bij ons op school. In de vakantie is hun dependance grotendeels afgebrand, wij zijn blij dat wij hen kunnen helpen in deze lastige tijden. Wij kijken uit naar een mooie samenwerking tot de herfstvakantie.